Універсальна машина для різання проводів, термоусадкових трубок, стрічкових проводів, гумових трубок тощо, ширина різу 100 мм, (набір)
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-C02N |
| Функції машини | різання |
| Ширина різу | 100мм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 380x262x350мм |
| Вага | 28kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Універсальна машина для різання проводів, термоусадочних трубок, стрічкових проводів, гумових трубок тощо, ширина різу 100мм, (комплект) |