Машина для різання, ізоляції та скручування одножильних провідників 0.1 - 3мм (комплект);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS09 |
| Функції машини | скручування, знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-3mm²x2, AWG32-14x2 |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 10000шт/год (TWIST OFF, L=100мм) |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 460x700x350мм |
| Вага | 40kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання, ізоляції та скручування одножильних проводів 0.1 - 3мм² (комплект) |