| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TD-END FEED |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Переріз кабелю | 0.03-2mm², AWG 32-14 |
| Сила затиску | 3 тонни |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.6MPa |
| Розміри | 450x500x1000мм |
| Вага | 100kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів з аплікатором |