| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS14 |
| Функції машини | скручування, знімання ізоляції, різання |
| Діапазон кабелю | Ø 2-7мм |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 1000шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 460x780x350мм |
| Вага | 47kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання, подвійної ізоляції та скручування двожильних плоских проводів (комплект) |