| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-C01 |
| Функції машини | різання |
| Ширина різу | 100мм |
| Допуск | 0,02 x L |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Розміри | 500x450x450мм |
| Вага | 34kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Універсальний пристрій для різання дротів, термоусадочних трубок, стрічкових дротів тощо (комплект) |