Машина для зняття ізоляції з коаксіальних кабелів діаметром 3-30 мм, довжина зняття ізоляції 0.1-200 мм
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S600D |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | 3-30мм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 1000x335x500мм |
| Вага | 145kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції коаксіальних кабелів діаметром 3-30мм, довжина ізоляції 0.1-200мм |