Пневматичний апарат для зняття ізоляції з проводів діаметром від 0,3 мм до 15 мм, зняття ізоляції в діапазоні 4-300 мм
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S08 |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.3-0.7MPa |
| Розміри | 930x450x415мм |
| Вага | 60kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Пневматична машина для ізоляції проводів діаметром від 0,3мм до 15мм, ізоляція в діапазоні 4-300мм |