Пневматичний прес для обтиску кінцівок на шестиграннику, тиск преса 6 тонн, довжина обтиску 12 мм;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-6TH |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 60KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.8MPa |
| Розміри | 310x350x620мм |
| Вага | 100kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Пневматична машина для обтиску кінцівок під шестикутник, тиск преса 6 тонн, довжина обтиску 12мм |