Машина для різання та ізоляції багатожильних кабелів у діапазоні 10-120мм2 (комплект)
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS19M |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 800шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 1360x6501450мм |
| Вага | 155kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції багатожильних проводів у діапазоні 10-120мм2 (комплект); |