Машина для ізоляції та лудження багатожильних проводів (набір);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CST23 |
| Функції машини | калачення, знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | Ø 0,8-3,0мм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.7MPa |
| Розміри | 850x650x1250мм |
| Вага | 105kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції та лудіння багатожильних проводів (комплект); |