Машина для опресування проводів без аплікатора, з європейським ходом 40 мм
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2T-40mm |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 20KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 310x260x640мм |
| Вага | 45kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів без аплікатора, європейський хід 40мм |