Машина для різання та зняття ізоляції з одноядерних проводів перерізом 30-300мм2 (набір)
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS21 |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 30-300mm² |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 500-1000шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 1680x750x1420мм |
| Вага | 280kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції одножильних проводів перерізом 30-300мм2 (комплект) |