Машина з обертовими лезами для ізоляції провідників діаметром 20-50 мм
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S1000 |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | 0,3-15мм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.7MPa |
| Розміри | 1680x680x1300мм |
| Вага | 380kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина з ротаційними лезами для ізоляції проводів діаметром 20-50мм |