Прес для обтиску проводів, тиск 20kN, виготовлений із довговічніших компонентів, із сервомотором, із набором із 3 бокових аплікаторів для конекторів: NS25-T, NCDF-T, SVH-41T-P1.1;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TS-3A-SET |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 20KN |
| Швидкість | 5000 затискань/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 380x380x800мм |
| Вага | 65kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів, тиск 20кН, виготовлена з більш міцних компонентів, з сервоприводом, з комплектом 3 бічних аплікаторів для конекторів: NS25-T, NCDF-T, SVH-41T-P1.1 |