| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-3T-CASTING |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 30KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 350x300x650мм |
| Вага | 65kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів без аплікатора, тиск 30кН, виготовлена з більш міцних компонентів; |