| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S600A |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | Ø 0,5-7,5мм |
| Швидкість | 400-600шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 530x190x330мм |
| Вага | 25kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції коаксіальних кабелів діаметром 0.5-7,5мм, довжина ізоляції 0.1-48мм; |