| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S01BN + delay function |
| Функції машини | скручування, знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | AWG 32-14 |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 330x400x345мм |
| Вага | 16kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції та скручування проводів AWG 32-14, з функцією затримки (комплект); |