Машина для зняття ізоляції провідників AWG 32-14 з функцією затримки (набір);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S01B + функція затримки |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.1-4mm², AWG 32-14 |
| Діапазон кабелю | AWG 32-14 |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 330x240x330мм |
| Вага | 15kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції проводів AWG 32-14, з функцією затримки (комплект); |