Машина для зняття ізоляції, скручування та обтиснення ізольованих втулок (кінцевиків кабелю) на проводах: 0.30мм², 0.50мм², 0.75мм², 1.00мм², 1.50мм², 2.50мм², 4.00мм², 6.00мм², 10.00мм², 16мм²;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-F16 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, скручування, знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | 0,3мм², 0,5мм², 0,75мм², 1,0мм², 1,5мм², 2,5мм², 4,0мм², 6,0мм², 10мм², 16мм² |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.6-0.8MPa |
| Розміри | 365x522x430мм |
| Вага | 65kg |
| Сертифікати | CE |