Машина для обтискання проводів, без аплікатора, з натиском 40 кН, виготовлена з більш міцних компонентів, із серводвигуном;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-4TS |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 40KN |
| Швидкість | 5000 затискань/год |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Розміри | 380x380x800мм |
| Вага | 65kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів, без аплікатора, з тиском 40кН, виготовлена з більш міцних компонентів, з сервоприводом |