Машина для зняття ізоляції та обтиску проводів для роз'ємів end-feed з аплікатором та захисним кожухом
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TC-END |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.03-2mm² |
| Сила затиску | 3 тонни |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.6MPa |
| Розміри | 460x520x1100мм |
| Вага | 105kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції та опресування проводів для конекторів end-feed з аплікатором та захистом |