Машина для різання та зняття ізоляції з одножильних проводів перетином до 150 мм² (набір)
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS20-150SQ |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 10-150mm² |
| Діапазон кабелю | макс. 30мм |
| Швидкість | 1800шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 1580x1650x1320мм |
| Вага | 240kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції одножильних проводів перерізом до 150мм2 (комплект) |