Машина для різання гофротруб, гофротрубок, шлангів тощо, максимальний діаметр ріжучого елемента 35 мм
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-C05 |
| Функції машини | різання |
| Діапазон кабелю | Ø 3-28мм |
| Швидкість | 7800шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 670x520x520мм |
| Вага | 75kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання кабельних гофр, гофрованих труб, шлангів тощо, максимальний діаметр ріжучого елемента 35мм |