Машина для ультразвукового зварювання мідних і алюмінієвих проводів 0.5-30мм2
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-TS204 |
| Функції машини | зварювання |
| Переріз кабелю | 0.5-30mm² |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.3-0.6MPa |
| Розміри | 573x220x190мм |
| Вага | 25kg+10kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ультразвукового зварювання мідних і алюмінієвих проводів 0.5-30мм2 |