Машина для опресування за допомогою бронзової стрічки
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TA |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Діапазон кабелю | Ø 1-8мм |
| Сила затиску | 30KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 280x380x470мм |
| Вага | 57kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування за допомогою бронзової стрічки |