Півавтоматична електрична машина для обтискання кінцевиків кабелів на проводах, з 4 наборами інструментів
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-320D |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Переріз кабелю | 10mm²/16mm² |
| Сила затиску | 15KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 150x180x330мм |
| Вага | 9.5kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Напівавтоматична електрична машина для обтиску кабельних кінцівок на проводах, з 4 комплектами інструментів |