| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CST12 |
| Функції машини | калачення, скручування, знімання ізоляції, різання |
| Діапазон кабелю | AWG 32-16 |
| Швидкість | 8000шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.6MPa |
| Розміри | 1200x700x1500мм |
| Вага | 310kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання, ізоляції, скручування та лудіння одночасно восьми одножильних проводів з двох сторін |