| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-QC35 |
| Функції машини | шліфування, аналіз, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-50mm² |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 500x500x450мм |
| Вага | 45kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Аналіз поперечного перерізу змятого кабельного кінця. Автоматичне різання та шліфування. Аналіз коефіцієнтів стиснення C/R, C/H, C/W та інших 10 стандартних тестових даних |