| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-3TP |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Переріз кабелю | 0.1-4mm² |
| Сила затиску | 30KN |
| Пам’ять | 10 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 330x350x240мм |
| Вага | 25kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для обтиску силових катафорезних з'єднувачів (Deutsch Solid Contacts) на проводах з площею поперечного перерізу 0.1-4.0мм2 |