| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-C08 |
| Функції машини | різання |
| Діапазон кабелю | Ø 4-28мм |
| Допуск | L ± 1мм |
| Швидкість | 15-80шт/хв |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 600x460x500мм |
| Вага | 80kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання проводів і термоусадочних трубок (комплект) |