Машина для різання та подвійного зняття ізоляції з багатожильних проводів діаметром до 14мм (набір);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS15N |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 1-30mm² |
| Допуск | 0,002 x L |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 450x490x930мм |
| Вага | 83kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та подвійної ізоляції багатожильних проводів діаметром до 14мм (комплект) |