| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S600B |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | Ø 1,5-15мм |
| Швидкість | 400-600шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 640x230x330мм |
| Вага | 35kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції коаксіальних кабелів діаметром 1.5-15мм, довжина ізоляції 0.1-85мм |