| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-TS203 |
| Функції машини | зварювання |
| Переріз кабелю | 2-20mm² |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.3-0.6MPa |
| Розміри | 640x420x300мм |
| Вага | 55kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ультразвукового зварювання проводів 2-20мм2 |