Машина для зняття ізоляції, скручування та обтиску клемних втулок (кінцевиків кабелю) на дротах: 0,34мм2, 0,5мм2, 0,75мм2, 1,0мм2, 1,5мм2, 2,5мм2, 4,0мм2, 6,0мм2;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-F3-Ferrule |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, скручування, знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.3, 0.5, 0.75, 1.0, 1.5, 2.5, 4.0, 6.0mm² |
| Швидкість | 1000шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.6-0.8MPa |
| Розміри | 430x505x425мм |
| Вага | 68kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції, скручування та обтиску ізольованих втулок (кабельних кінцівок) на проводах: 0.34мм2, 0.50мм2, 0.75мм2, 1.00мм2, 1.50мм2, 2.50мм2, 4.00мм2, 6.00мм2 |