| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CST07B |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, калачення, скручування, знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.03-2mm², AWG 32-14 |
| Сила затиску | 20KN |
| Швидкість | 3200шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.5-0.7MPa |
| Розміри | 1800x900x1450мм |
| Вага | 400kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для автоматичного різання, ізоляції, скручування, лудіння та опресування проводів 0.03-2мм2 |