| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS04 |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-16mm² |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 2000шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 460x470x350мм |
| Вага | 35kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції одножильних проводів перерізом до 16мм2 (комплект) |