Автоматична машина для двостороннього різання, ізоляції та обтиску проводів 0,1-2мм2, з аплікаторами;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CST02 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-2mm², AWG 28-14 |
| Сила затиску | 20KN |
| Допуск | ±1мм+0,002 x L |
| Швидкість | 4000шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.6MPa |
| Розміри | 800x700x1500мм |
| Вага | 358kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Автоматична машина для двостороннього різання, ізоляції та опресування проводів 0.1-2мм2, з аплікаторами |