| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TP |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.6-2.5mm |
| Сила затиску | 2 тонни |
| Швидкість | 700-1000шт/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.6MPa |
| Розміри | 850x550x1350мм |
| Вага | 150kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції та опресування внутрішніх жил багатожильних проводів діаметром від 0.6 до 2.5мм, без аплікатора |