Тестер сили затиску з приводом двигуна, максимальна тягове зусилля 500N;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-Q50 |
| Функції машини | тестування |
| Максимальна тягове зусилля | 500N |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 430x180x210мм |
| Вага | 10kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Тестер сили обтиску з моторним приводом, максимальна сила натягу 500Н |