Машина для напівавтоматичного обтиску кабелів RJ45;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-321 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 200кг |
| Живлення | AC220V, 50/60Hz |
| Розміри | 417x216x330мм |
| Вага | 15kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для напівавтоматичного обтиску проводів RJ45 |