| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS07 |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 0.1-16mm² , AWG28-6 |
| Діапазон кабелю | Ø 14мм |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 1200шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 700x560x450мм |
| Вага | 80kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції одножильних проводів діаметром до 14мм та перерізом жил максимальним 16мм2 (комплект) |