Машина для різання та зняття ізоляції одножильних проводів діаметром до 16 мм або до 50 мм² (комплект);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS07C |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Переріз кабелю | 50mm² |
| Діапазон кабелю | Ø 16мм |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 1300шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 830x570x470мм |
| Вага | 95kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та ізоляції одножильних проводів діаметром до 16мм або до 50мм2 (комплект) |