| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-S01 |
| Функції машини | знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.03-0.8mm², AWG 18-32 |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 310x200x260мм |
| Вага | 15kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції проводів (комплект) |