| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS01 |
| Функції машини | скручування, знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.1-5mm², AWG 26-10 |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.6MPa |
| Розміри | 320x180x170мм |
| Вага | 12kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції та скручування одножильних проводів перерізом до 5мм2 (комплект) |