| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CM01 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 2 тонни |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.6MPa |
| Розміри | 1350x750x1500мм |
| Вага | 140kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина з вібраційним подавачем для обтиску будь-яких кабельних кінцівок |