| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TS |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 20KN |
| Швидкість | 5000 затискань/год |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 380x380x800мм |
| Вага | 65kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів без аплікатора, тиск 20кН, виготовлена з більш міцних компонентів, з сервоприводом |