| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-F1 |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, скручування, знімання ізоляції |
| Діапазон кабелю | 0,5мм²,0,75мм², 1,0мм², 1,5мм², 2,5мм², 4,0мм²; |
| Швидкість | 2.5 секунди |
| Пам’ять | 8 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.6-0.8MPa |
| Розміри | 350x450x430мм |
| Вага | 50kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для ізоляції, скручування та обтиску ізольованих втулок (кабельних кінцівок) на проводах: 0.5мм2, 0.75мм2, 1.0мм2, 1.5мм2, 2.5мм2, 4.0мм2; |