Машина для обтиску проводів без аплікатора;
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2T |
| Функції машини | обтискання/згвинчування |
| Сила затиску | 20KN |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Розміри | 460x300x650мм |
| Вага | 45kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування проводів без аплікатора |