Машина для різання і подвійного зняття ізоляції з багатожильних проводів діаметром до 6 мм (набір);
| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-CS08 |
| Функції машини | знімання ізоляції, різання |
| Діапазон кабелю | Ø 6мм |
| Допуск | 0,002 x L |
| Швидкість | 1300шт/год |
| Пам’ять | 100 програм |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.4-0.7MPa |
| Розміри | 460x470x350мм |
| Вага | 38kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для різання та подвійної ізоляції багатожильних проводів діаметром до 6мм (комплект) |