| Тип продукту | Машина |
|---|---|
| Модель | IE-2TD |
| Функції машини | обтискання/згвинчування, знімання ізоляції |
| Переріз кабелю | 0.03-0.75mm², AWG 32-18 |
| Сила затиску | 1,5 тонни |
| Живлення | AC 110V-220V, 50/60Hz |
| Живлення повітрям | 0.3-0.6MPa |
| Розміри | 600x400x1100мм |
| Вага | 73kg |
| Сертифікати | CE |
| Короткий опис | Машина для опресування та ізоляції проводів з аплікатором |